MITSUBISHI ELECTRIC SUZ-SWM40VA / EHST17D-YM9D ORAS-VANDUO ŠILUMOS SIURBLYS (4 KW)

 • MITSUBISHI ELECTRIC SUZ-SWM40VA / EHST17D-YM9D ORAS-VANDUO ŠILUMOS SIURBLYS (4 KW)

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric (Japonija)
  Efektyvus veikimas
  iki -20 laipsnių
  Galingumas
  iki 7,0 kW
  Internetinis valdymas
  Integruotas Wifi
  Kilmės šalis.
  Japonija
  Vandens ruošimas
  Integruotas boileris
  Kilmės šalis
  Japonija
  Svoris, kg
  93
  Aukštis, mm
  1400
  Plotis, mm
  680
  Gylis, mm
  595
  Garantija, m
  2
  SCOP
  4,5
  Šildymo galia, kW
  4
  Triukšmo lygis (vidinio bloko), dB
  44
 • Oras - vanduo išoriniai įrenginiai su R32 freonu tapo dar labiau ekologiškesni ir efektyvesni. Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, įrenginiai pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis ir yra lyderiai rinkoje pagal sezoninius naudingumo rodiklius ir išskiriamą šilumos kiekį prie itin žemų aplinkos temperatūrų. Efektyvūs išoriniai įrenginiai. Nauji ir kompaktiški išoriniai įrenginiai su R32 šaltnešiu yra draugiškesni aplinkai, pasižymi puikiomis darbinėmis savybėmis ir mažomis energijos sąnaudomis. 

   

   

  Daugiau informacijos:

  • PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS EKONOMIŠKAM IR EFEKTYVIAM ŠILDYMUI. Oras - vanduo išoriniai įrenginiai su R32 freonu tapo dar labiau ekologiškesni ir efektyvesni. Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, įrenginiai pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis ir yra lyderiai rinkoje pagal sezoninius naudingumo rodiklius ir išskiriamą šilumos kiekį prie itin žemų aplinkos temperatūrų.  
  • NEPERTRAUKIAMAS DARBAS. Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.  
  • VISIŠKAI NAUJOS VALDYMO TECHNOLOGIJOS. Ecodan - tyli, naši ir aplinkai nekenksminga šildymo sistema, kuri sukuria malonų namų klimatą. Unikali ECODAN technologija užtikrina maksimalią šilumą ir minimalias energijos sąnaudas.  
  • MODERNI IR PAŽANGI SISTEMA. „Ecodan“ yra viena iš perkamiausių sistemų. Ir tai nenuostabu, turint omenyje, kaip lengva sistema įdiegiama ir kokia yra patikima. Sistema įsimena konkrečius Jūsų namo parametrus, efektyviau prisitaiko prie namo šilumos poreikių ir taip sureguliuoja šildymą, kad būtų kuo optimaliau naudojama energija. „Mitsubishi Electric“ bepakopė inverterio technologija naudoja tikslų namo šildymui reikalingą energijos kiekį, o karštas buitinis vanduo paruošiamas dar mažesnėmis sąnaudomis - neišeikvojama papildoma energija, už kurią reikia mokėti. Ecodan sistemoje nustačius „Tylaus režimo“ funkciją įrenginys veiks dar tyliau, kad niekas netrukdytų Jūsų miegui, poilsiui ar darbui.  
  • EKOLOGIŠKA SISTEMA, PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS. Lauko ore pilna energijos, kurią Ecodan Next Generation sistema naudoja namų ir buitinio karšto vandens šildymui. Dėl unikalių Ecodan technologijų žymiai sumažinamos Jūsų šildymo sąskai­tos. Sistema Ecodan Next Generation tiekia didžiausią šilu­mą minimaliomis energijos sąnaudomis ir išskiria 30-50 procentų mažiau anglies dvideginio, lyginant su įprastinėmis šildymo sistemomis.  
  • SINCHRONIZUOTAS ŠILDYMAS. Skirtingai nuo analogų rinkoje, sistemoje Ecodan Next Generation patalpų šildy­mas ir karšto buitinio vandens ruošimas yra sinchronizuoti procesai.  
  • PAPRASTA REGULIUOTI, KAI ESATE TOLI NUO NAMŲ. Jei išvykstate iš namų ilgesniam laikui, tiesiog paspauskite piktogramą, kurioje pavaizduotas lagaminas, ir tada nustatymai automatiškai koreguojami maksimaliam energijos taupymui.  
  • ENERGIJOS SUVARTOJIMO ISTORIJA. Naujoji Ecodan Next Generation sistema (D versija) suteikia galimybę stebėti energijos sąnaudas patalpų šildymui bei buitinio karšto vandens ruošimui ir lengviau kontroliuoti savo šildymo kaštus, varijuojant temperatūros nustatymais.  
  • DVI NAMO ZONOS SKIRTINGAI TEMPERATŪRAI PALAIKYTI. Jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, namą galima padalinti į dvi zonas ir belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba jose palaikyti skirtingą temperatūrą.  
  • NUOTOLINIS VALDYMAS. „MELCloud“, MITSUBISHI ELECTRIC naujausioji nuotolinio valdymo sistema, leidžia Jums kontroliuoti savo šildymo įrenginį tiesiogiai per išmanųjį telefoną ar kompiuterį, kur bebūtumėte – namie ar kelyje. Tam sistemoje tereikės įdiegti papildomą priedą – wifi adaptorių MAC-567IF-E ir prisijungti prie specialios „MELCloud“ programos.